من یک فروشنده هستم و قصد راه اندازی فروشگاه دارم

با مراجعه به صفحه ایجاد فروشگاه جدید  می توانید با وارد نمودن اطلاعات فروشگاه و مالک آن، فروشگاه اینترنتی خود را خیلی سریع و آسان راه اندازی نمایید

خیر. راه اندازی فروشگاه در ساناکالا به صورت کاملا رایگان است و به محض ثبت نام یک فروشگاه کامل با تمامی امکانات مورد نیاز برای فروش اینترنتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خیر. برای راه اندازی فروشگاه اختصاصی در ساناکالا نیازی به خرید هاست و دامین ندارید و فضای میزبانی به صورت رایگان و نامحدود در اختیار شما قرار میگیرد. در صورتیکه بخواهید فروشگاه خود را به دامنه اختصاصی متصل نمایید باید با هزینه خود دامنه تان را ثبت نمایید.

موقع ثبت نام فروشگاه خود باید نام اینترنتی فروشگاه را وارد نمایید که این نام همان نام ساب دامین شما و آدرس فروشگاه اختصاصی شماست. برای مثال اگر شما نام اینترنتی فروشگاه را myshop وارد نمایید، آدرس فروشگاه اختصاصی شما myshop.sanakala.com خواهد شد.

برای اتصال دامنه شخصی خود به فروشگاه، پس از ثبت دامنه، مقدار نیم سرور های دامنه (dns) را روی مقادیر ns1.sanakala.com و ns2.sanakala.com تنظیم کنید و درخواست فعال سازی وب سایت خود را از طریق منوی پشتیبانی ثبت نمایید. واحد پشتیبانی ساناکالا، از طریق همان تیکت پیگیری های لازم را انجام خواهند داد.

جهت راه اندازی درگاه اختصاصی خود، باید ابتدا فروشگاه خود را به دامنه اختصاصی خودتان متصل نمایید و پس از دریافت مجور اینماد و هم چنین طی کردن مراحل ثبت درخواست اختصاصی بانک مورد نظرنسبت به دریافت درگاه اختصاصی اقدام نمایید. واحد پشتیبانی ساناکالا اماده راهنمایی و همکاری با شما در این زمینه است 

در صورتیکه درگاه پرداخت اختصاصی نداشته باشید، فرآیند تسویه حساب به صورت هفتگی برای فروشگاه هایی که میزان فروش آنها بیشتر از  50 هزارتومان باشد ، انجام خواهد شد. برای تراکنش های کمتر این فرایند به صورت ماهانه و از تاریخ یکم تا پنجم هر ماه خواهد بود

 منظور تسوبه حساب آنی، می توانید با اتصال فروشگاه به وب سایت اختصاصی، درگاه اختصاصی مستقیم راه اندازی کنید یا از درگاه پرداخت واسط زرین پال استفاده نمایید. 

جهت دریافت مجور نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) باید ابتدا فروشگاه خود را به دامنه اختصاصی خودتان متصل نمایید و سپس با راهنمایی واحد پشتیبانی ساناکالا، اقدام به دریافت مجور مربوطه نمایید. 

بله. شما میتوانید از درگاه های پرداخت واسط مانند زرین پال یا درگاه پرداخت ساناکالا(با کارمزد 1% از هر تراکنش ) استفاده نمایید

ارسال کالا برای خریدار و هم چنین محاسبه هزینه پستی ارسال بر عهده فروشنده می باشد و فروشگاه ساز ساناکالا هیچ گونه دخالت و مسئولیتی در ارسال کالا ندارد و صرفا تامین کننده روش های محاسبه هزینه پستی و روش ارسال می باشد.

در حال حاضر امکان تغییرآدرس اینترنتی فروشگاه وجود ندارد

خیر. فروشگاه ساز ساناکالا به گونه ای پیاده سازی شده است که راه اندازی فروشگاه اینترنتی و مدیریت آن نیاز به هیچ گونه دانش فنی و برنامه نویسی ندارد و همه ماژول های مورد نطر توسط تیم فنی قدرتمند ساناکالا تولید شده است و در اختیار شما قرار گرفته است.

من یک خریدار هستم و قصد خرید از فروشگاه های ساناکالا دارم

با راه اندازی فروشگاه اینترنتی، بازدیدکنندگان را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید

هم اکنون فروشگاه میسازم